| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Ce ziceti daca s-ar face o categorie "Religie"?
Ma gandeam sa sugere asta adminilor.

Răspuns Câştigător
| bump a răspuns:

Buna!
Da,ar fi o sugestie buna, insa gandeste-te cate persoane ar trece pe acolo, cel putin adolescentii vor fii in numar mic, totusi se merita sa se faca o astfel de categorie, caci daca ai o intrebare despre subiectul asta nici nu ai unde sa o postezi! Asa ca eu te sustin!
Ceau!

2 răspunsuri:
| BeBebuu a răspuns:

Ar fi o idee bunabatting eyelashes

| LotusRadioactiv a răspuns:

Eu consider ca religia nu ar trebui discutata online, ci fata in fata, pentru a putea vedea chipul interlocutorului, a-i intelege comportamentul etc.Pe deasupra se vor ivi multe descutii, care pot influenta unele persoane. Si oricum, nu stiu cat de multi oameni cu informatii vaste in legatura cu teologia isi petrec timpul online...