| onename a întrebat:

Ce ziceti de superstitia asta : cand dai jos samburi de ardei iute e cearta! Stiu ca e superstitie. Vi s-a intamplat vreodata asa?

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Sincer nu mananc ardei iute sunt eu destul de iute sa mai si mananc Nu mai crede in superstitii

| mona a răspuns:

Asta nu am stiut o...in schimb stiam ca daca versi sare sau pui cutitu cu lama in sus te certi[acum nu stiu cat e de adevarat, eu ma cert zilnic]

| Aasdfghj a răspuns:

Prostiilaughing nu cred in superstitii

| GEORGE a răspuns:

Pai sa iti zic eu ca s-a intamplat la mine.
eram la o nunta la un unchi si a venit unul care nu a vrut sa se casatoreasca unciul meu cu acea femeie si stiu ca s-au batut nuntasii pe acolo si la masa unde a stat omul acela au gasit samburi de ardei iute.

| onename explică:

Seminte am vrut sa spun rolling on the floor nu samburi