| alexutzu00791 a întrebat:

Se merita sa faci Academia de politie? Ce salarii sunt?

8 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Pai. da se merita dar sa poti intra laq academie trebuie sa inveti p[e rupte si sa ai si putin noroc ca altfel...cit despre salariu e ok si in timp va fi mai bine sigur pentru ca asa se cade. dar,,, invata .invata .precum indemnul lui,,, ca e fffffffffffffffffffffffgreu de intrat .proba sportiva e ff drastica .pshiologicul.istoria.lb rob.cam multe si fffffff bine invatate

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, se merita dar trebuie sa iti placa, sunt multe restrictii, dar salariile sunt destul de bune.

| plasticstyle a răspuns:

Daaa...pai depinde de grad.

| cîrne a răspuns:

Ti-am mai raspuns la intrebare despre academie.sunt student aici si sincer nu e ceea ce ma asteptam. ce pot sa spun, politia e corupta inca de la radacina.si mai e ceva. daca tu te gandesti numai la salariu, eu zic sa o lasi balta. politia nu e de tine.nu e o meserie f usoara, iar salariile nu-s cine stie ce atractive, cel putin la inceput. ps. vb "merita" nu accepta reflexivul, deci nu e corect "se merita". spor la invatat!

| alexutzu00791 explică:

Exemple de salarii! Ce inaltime iti trebuie la admitere?(baieti)

| ciumpalaku a răspuns:

E regim militaresc, dar daca iti place militaria, din punctul de vedere al salariilor se merita din plin.Mult succes! Poti s-o faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se merita sa faci Academia de politie...Salariu de inceput este de 21 de milioane...plus ca in cei 3, 4 ani de studiu faci si practica si primesti si acolo salariu minim pe economie.

detalii privind admiterea la facultatea de politie le gasesti pe site-ul lor oficial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu ca incepator, visezi de acum la salariu?
Doamne ce oameni.