| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce ziceti Zaiafet, TOP OPT sau Atentie cad mere?
Care dintre ei credeti ca face o treaba mai buna avand in vedere ca toti trei fac diverse topuri.

Răspuns Câştigător
| CinevaAnonim? a răspuns:

TOP OPT face o treaba minunata!

3 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Atenţie cad mere.

| Doarunaltutilizator explică:

Eu zic ca TOP OPT se pricepe cel mai bine la acest capitol deoarece subiectele abordate de el nu sunt plictisitoare are un alt mod de a face clipurile si umorul lui este de calitate.
Pe cand Zaiafet face clipurile mai plictisitoare de la un timp dar chiar si asa si el face o treaba buna.
Clipurile lui Atentie cad mere sunt prea lungi in general dureaza un sfert de ora clipurile lui dar pot spune ca si clipurile lui sunt bune intr-o oarecare masura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zaiafet.