| Nickmm a întrebat:

Ce zodie esti? Iti place?

14 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Imi plac zodiile puternice asa cum sunt : taurii, leii si scorpionii. fecioara.

| User a răspuns:

Taur. Si da, imi place. Desi's foarte monoton si incapatanat.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Fecioarăhee hee

| Ana a răspuns:

Eu sunt zodia berbec, si chiar imi place pentru ca ma reprezinta, curajoasa dar si cateodata timida si mai ales ca sunt mai rari berbecii big grin

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Varsator, sunt o fire plangacioasasad. Imi doresc sa fiu mai dura-dar nu pothappy

| cretzufinish a răspuns:

Capra-cu-corn incapatanata si ambitioasa laughing Uneori e buna perseverenta si ambitia dar alte ori deranjeaza.

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu sunt D(rac).da.imi place:X

| ♥.Sagemix a răspuns:

Sagetator. si o iubesc smug laughing.

| oana23madrid a răspuns:

Capricorn si nu imi place tu ce zodie esti?

| Carlene a răspuns:

Scorpie...' Daca vecinu imi zgarie masina, eu ii zgari masina si ii mai sparg si rotile'. Just mebig grin

| deyanne a răspuns:

Fecioara.Sunt o fire nebunatica, tupeista, incapatanata.

| MiKiDuTzZz a răspuns:

Sunt sagetator si cred ca mi se potriveste din plin big grin

| Nickmm explică:

Eu sunt Peste... Din cate am citit despre zodia mea. Nu-mi place deloc. crying

| anayrkzn a răspuns:

Leuhee hee. Nu stiu dar mi eimi place zodia meabig grindak miash fi ales alta zodie.thinking aceea ar fi balantzabig grin