| Pinkyyy;x a întrebat:

Ce zodie >sunteti?:"(descrieti`va cum suneti de obicei).big grin

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Rac.

| User a răspuns:

Tauras.
Normal, cred.

Janina
| Janina a răspuns:

Berbec : 24. 03. 1989

- incapatanata
- vorbareata
- incapatanata
- fricoasa
- ambitioasa
- ranchiunoasa
- miloasa
- nu mai stiu acum ca imi e somn

| simona_6231 a răspuns:

Leu...nu are rost sa mai ma descriu, tot ce zice la zodiac de leu chiar asa sunthappy

| deea_1980 a răspuns:

Sagetator
optimista
ambitioasa
aroganta
infumurata
flexibila
un bun lider
generoasa
deschisa
capricioasa

| TaylorMomsen a răspuns:

Capricorn - incapatanata

| madalinutza a răspuns:

Zodia taurtongue
pai cum sunt eu?hee hee
hmm.
ma enervez repedelaughing
sunt incapatanatatongue
o buna companiewhistling
amuzanta... ce sa mai zic?tongue
imi place distractziabatting eyelashes

| funnygirl a răspuns:

Rac tongue
Nativul din zodia Rac are o fire timida, sensibila, emotiva, care se bazeaza exclusiv pe emotii si sentimente. Este o persoana vulnerabila, influentabila, cautand adapost intr-o carapace in care se ascunde de unul singur. Aceasta carapace joaca rol de paravan pentru Rac, aratand lumii o cu totul alta fata decat cea reala.

| alex:) a răspuns:

Rac.

| Nita a răspuns:

Taur... Prea repede nu ma enervez dar cand ma enervez ma calmez cam greu. Imi place sa ma distrez, sa glumesc. Cand sunt in Romania (eu stau in Italia) petrec aproape tot timpul impreuna cu prietenii mei si cu prietena mea :X

| Art a răspuns:

Sagetator...Sunt incapatanata, iert foarte repede(ceea ce nu suportfrustrated), imi place sa ma distrez, sunt mai timida de fel, imi place f mult streetdance si pictura... ahhh si nu suport sa ma contrazica cinevalaughing.

| biencutza_7855 a răspuns:

Zodia gemeni.Sunt o persoana vesele, activa, imi place sa fac ceea ce vreau si sa imi ajut prietenii.Sunt incapatanta uneori si imi place distractia. Tu ce zodie esti?

| Bella_6776 a răspuns:

Geamana: funny, sociabila, impulsiva sometimes) D