| Nimeni20192018 a întrebat:

Cea mai bună prietena a mea, este prietenă, cu cineva care și-a bătut joc de mine, și ne urâm reciproc, iar lucrul ăsta îl stie cea mai buna prietena a mea, si continua sa fie prietena cu acea persoana, întrebarea e, dacă cea mai buna prietena a mea, este prietena cu un dușman de al meu, o mai pot considera cea mai bună prietena a mea?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Deci toti care sunt prieteni cu fata aia trebuie sa se desparte de ea ca tu te ai certat cu ea? esti prea posesiva, geloasa, e treaba prieteniei tale ce face ea cu viata ei, poate e complice si ea si te au facut impreuna, tu iti alegi drumul vieti

| Mosotti a răspuns:

Pai ce legatura are prietenia prietenei tale cu aia, cu prietenia ei cu tine? Normal ca o poti considera prietena atat timp cat ea cu tine se poarta bine.

Dusman devine cand se poate urat cu tine.