| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Ceau TPU!
Vreau sa ma tund, dar mama nu ma lasa, adica nu e genu' de ma inchide in camera si ma cearta doar ca ma face sa ma simt prost spunandu-mi :" O sa-ti para rau, uite ce par frumos ai, o nuanta atat de frumoasa saten si blond? Alti isi doresc un par asa frumos si nu-l au iar tu il ai si nu-l vrei." Urasc cand imi spune :"Parul ca al tau, frumos." O Doamne! Chiar vreau sa ma tund! Cum sa-i spun mai frumos ca nu are de ce sa bage in ceea ce ma priveste pe mine? In fine. Parul meu e saten, cu suvite blonde naturale, tuns in trepte, bretonu' il prind in coada, e lung, pana la coate, e foarte des si ondulat. Ce tunsoare mi s-ar potrivi? :d

Multumesc!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Speedmafia a răspuns:

Zii la maica-ta ca vrei si ti ceva nou nu tot asa big grin
iar aici eu nu-ti pot spune depinde de dorinte si cum ai fatabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice tunsoare iti place big grin

| adelina899 a răspuns:

Stiu prin ce trecilaughing Eu am parul la fel :-l f des si ondulat sau mai bine zis am avutlaughing folosesc placa de par destul de des si era ars asa ca m`am tuns mie imi placethinking chiar daca e scurt si mama mereu imi zicestraight face ca vai ce par ai avut si mie nici nu`mi placea si ca l`am vopsit ca aveam o culoare asa frumoasa si ca stau cu bretonul in ochii.
Poate ca are dreptate aveam un par mult mai ok inainte adica nu era ars dar mie imi place mai mult acum.
Poti incerca multe tunsori deoarece ai parul lung si iti poate face orice din el intreba`o pe frizerita ea stie cel mai bine iar in legatura cu mama ta eu zic ca ii va trece asa sunt toate mamele.
Va tina la tine laughing poatethinking dar ii va trece nu o sa mai aibe ce sa faca te`ai tuns faptul e consumat. Succes :*

| elissaB a răspuns:

Spune-i ca parul trebuie tuns macar la 3 luni pentru ca se tocesc varfurile. Daca il tunzi va creste iar, spune-i ca nu se strica laughing si in plus vine vara happy