| cryssu2008 a întrebat:

Cei care ati fost la Liberty Parade, ce parere ati avut de eveniment?

1 răspuns:
| Luori a răspuns:

La Liberty Parade nu am fost, insa am fost prezenta cand a trecut prin Neptun. Tot ce au organizat a fost interesant, insa ce sa faci cu unii romani? Multi dintre ei nici nu stiau pentru ce s-a facut aceasta parada, multi dintre ei nu au stat sa asculte nici macar o melodie cap-coada, multi minori care au mers acolo doar de "panarama" si sa se imbete. Pacat ca din orice lucru frumos, noi, mai ales romanii, din prostia care ne caracterizeaza si rautatea, nepasarea, stricam.