| pyka a întrebat:

Cei care pune la pariuri sportive am si eu o nedumerire.....am pus 11 meciuri si m-a scos un meci si jos sub codul barem scrie pariu challenge. Ce inseamna pariu challenge? si in regulament spune asa : In cazul in care pe un bilet simplu se gasesc minim 11 evenimente, fiecare cu cota de minim 1.25 si jucatorul pierde doar pe un singur eveniment, atunci jucatorul va primi 15% din castigul recalculat, fara cota meciului pierdut.
Castigul e de 824.43 ron
Si daca imi scade 15 % din 824.43 ron cat imi da castigul mie?
Nu inteleg...cei care stie si pune sa imi spuna si mie sa ma ajute

1 răspuns:
| xFluing a răspuns:

Stiu ca te-ar fi ajutat sa fi fost atent la orele de romana.