| anonim_4396 a întrebat:

Cei care se uita lacealalta fata a analiei. As vrea sa va intreb daca analia-dansatoarea aceea traieste si ea? Voi cine credeti sa e mai frumoasa analia- dansatoarea sau analia care este mariana de fapt?

Răspuns Câştigător
| TzuTzu_2341 a răspuns:

Poi Analia dansatoarea traieste

Amandoua sunt frumoase
Mi-e imi place mai mult de analia-dansatoarea... am vazut-o jucand in mai multe telenovele happy si e draguta :-x

1 răspuns:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Analia cea adevarata traieste, iar cea care acum chipul ei este Mariana. O sa ai o surpriza la finalul telenovelei pentru ca Mariana are corpul Analiei iar Analia are corpul Marianei.big grin
In mod sigur Analia (dansatoarea, cea adevarata) este cea mai frumoasa, cel putin pentru mine; in fiecare telenovela o admir f mult.pa-pa:*