| xXBernaXx a întrebat:

Cei care va jucati CityVille pe Facebook, cum fac ca sa am mai multa anergie? si cei va jucati bagati-ma plssss la prieteni.

2 răspunsuri:
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Deci apare un energizant ceva de genu dai pe el si pentru 4 minute daca astepti primsti 1 energie fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall energie poti sa cumperi online cu card visa aduga la prieteni am un loc de inchiriat in orasul meu poti sa ti deschizi o afracere profitabila pentru ambele parti da mi add pentru joc profilu meu este stanga george alexandru multumesc anticipat