| anonim_4396 a întrebat:

Cei nascuti in anul 1989 au vreo abilitate datorita unui eveniment astronomic?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am un prieten/amic/cunosc pe cineva nascut in 1989.
Abilitati... Se dadea cu capul de pereti, si imbratisa stalpi de sustinere, cand era la petreceri, bea ceva alcool, si toate fetele in refuzau.
Si-a luat permisul la 18 ani, iar prima masina pe la 26. Tot timpul asta s-a plans ca nu are masina. Plans la propriu.
Statea cu noi in fata blocului, dar avea anturaje "de fite", carora ii era rusine sa le spuna ca a condus o masina ieftina, de exemplu (iar el NU AVEA nici un fel de masina rolling on the floor ).
S-a casatorit fara sa anunte pe nimeni; adica poate a anuntat parintii, dupa. A divortat.
Are doua facultati.
Nu stiu ce abilitate are, probabil sa fie frustrat mereu, indiferent ce poate/reuseste.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu nu-s in '89 dar probabil sunt singura nascuta in anii astia care n-a intrat in asemenea "fite" cum sunt alcoholu si alte din astea. Iar motivul este ca am o alergie, deci trebuia sa fi avut oricine alergia daca era autentic hmm.
Ar trebui sa fie problema asta la cap ca gandeste mult, ca se aprind lumini in cap si cand ceva se misca in jur simte inauntru. Cred ca ar trebui sa fie mai "grava problema" pentru cei nascuti in anul asta, ca atunci erau planetele toate 3 in sagetator. Ah, dar eu am a9a zi dupa luna plina, si ziua de 13 in calendaru "nostru" minunat. Si cred ca am gasit cele 3 ceasuri de care nu mi-a pasat nicicand.

| Celcestietot a răspuns:

Abilitatea de a executa mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Cred ca (ei) percep lucrurile mai corect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-ai blocat si nu apare raspunsu, ati mai facut asa unii.