| Stefff a întrebat:

Ceva idei de prezentare a profilului mate-info unui copil, la salon de oferte educationale? organizeaza liceul nostru un salon de oferte educationale si vin copii din clas a8a sa le prezentam profilurile la care suntem. ceva idei trasnite? sa ii atragembig grin?

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Filmulete, documentare, pliante, diplome cu rezultatele mari ale elevilor dvs.pe parcursul anilor etc.
Dar si eu sunt intr-a 9-a si am fost anul trecut la o chestie din asta unde erau toti copiii de a 8-a din oras si nu a contat foarte mult prezentarea.Copiii buni se duc la liceele bune, iar cei carora le place si vor vin la mate-info.thinking