| Stefff a întrebat:

Cand am zis model de prezentare a profilului mate-info m-am referit ceva idei cum asi putea sa prezint unui copil de clasa a8a.sa-l atrag sa vina la mate-info. Se organizeaza la liceul nostru un trag de oferte educationale si fiecare profil este prezentat de elevi (de la acel profil) cum stiu ei mai bine. O idee de o mascota ceva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti toti elevii sa va prindeti pe haine cifre si simboluri matematice facute din hartie colorata, eventual sa oferiti celor care trec pe la stand cifre pe care sa si le prinda si ei de haine.