| Morenna10 a întrebat:

Ceva pareri:DDau funda. http://tudoselorena.blogspot.ro/

3 răspunsuri:
| Katoteshika a răspuns:

Frumos blog:X
dragute pozetongue
te sustin si imi plac oamenii ca tine:*
creeaza in continuare si compune alte bloguritongue
SUCCES!

| AdeeMaria a răspuns:

Frumos blog. Am citit si compunerile, imi plac mult, iar pozele sunt dragute si elehee hee

| maxy2343 a răspuns:

Deci am citit deocamdata doar prima pagina "O pagina din viata" si din cate vad acolo treci printr-un moment airea, pot sa zic ca si eu am trecut prin el, e plictisitor, dezamagitor, trist unde e prea multa liniste si iti sare gandu la foarte multe. Bineinteles ca intrebarile care nu au raspuns apar tot timpu. Ceea ce trebuie sa intelegi este ca tot timpu sunt momente din astea, apar din senin si te pune pe ganduri, poate din cauza mai multor motive dar nu dispera, sunt momente trecatoare, e ceva normal pentru ca suntem oameni. Daca astepti putin si iti respecti vorba "poate cu trecerea timpului" vei vedea ca va fi mai ok. Acuma nu ma stiu sa fiu poet sau sau dau explicatii complexe sau mai stiu eu ce, e doar ceea ce am inteles din ce ai scris acolo. O sa salvez blogul si poate mai pe seara cand o sa am putin timp o sa mai citesc articolele tale si las commenturi acolo.