| Eriii a întrebat:

Ceva povesti interesante? Mor de plictiseala.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am citit anul trecut o poveste care mi-a ramas in minte,un tip adolecent,timid,trist si anexios,care mereu spunea DA, venind de la scoala cu prieteni este speriat de privitul unor batrani, se simtea ca un soricel speriat, a ajuns acasa era torturat de taicasu continu, intr o zi, a mers la magazin unde era un jaf, a vazut faptasul, era tatal lui, care a omorat 2 persoane dar nu putea spune NU,NU,NU astfel el a spus ca a comis,a luat arma lui taicasu ala purta masca si plangea cu ea in mana,aceasta poveste a contat mult pentru mine,pentru ca nu puteam spune NU, niciodata, mereu da, da chiar daca faceam eforturi contra intereselor mele, povestea m-a pus pe ganduri, de ce nu puteam /de ce nu pot spune NU, de ce sunt idiot sa spun da mereu

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eram in Cluj, banda 1 (langa aia de bus), la semafor. In stanga mea, blonda (saten deschis), cu Logan rosu ingrijit. Eu faceam dreapta, ea nu stiu daca semnaliza. Prin dreapta a trecut unul cu scuter, au mai trecut cateva secunde, si s-a facut verde.
Eu am intrat pe o straduta laterala, ea s-a dus tot inainte.
Merci ca ai citit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile spun că sunt urat până afla câți bani fac, după ce afla câți bani fac spun că sunt și urat și sărac. Materialistele dreacu ( pamflet) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baba la Bordei
Curata cartofi
Cu mosu Andrei

Doamne miluiește
Popa prinde peste
Pestele-i sărat
Popa-i crăcănat

| akaanne a răspuns:

N am nicio poveste, dar cum faci 4 gay sa se pună pe un scaun?
Întorci scaunul laughing