| Basketball23 a întrebat:

Ceva statusuri de indiferenta? plizz happy: funda mareee :X:X:X:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, spune-mi ca te-ai certat cu populara clasei, nu ai dovedit ca esti suficient de c00l in ochii gloatei si acum, ca sa spuna ei ca ''vai, ce mijtooh esti, nut.zi pasa'' si dupa ce ca tu cauti ca tuta statusuri pe TPU ca ti-e lene sa dai o cautare pe google, nici originala nu poti fi si atat lucru nu stii ca daca vine din sufletul vorba aia, valoreaza mai mult.