| kiddakiddulina a întrebat:

ceva statusuri pentru a atrage un baiat.happy FUNDA MAREEE

5 răspunsuri:
| Oάηά a răspuns:

Am nevoie de un erou pentru a ma salva acum
am nevoie de un erou
salveaza-ma acum
am nevoie de un erou sa imi salveze viata
un erou care sa salve totul din mine
tocmai la timp...
Nu e tocmai un status e o strofa dintr-o melodie! Sper sa-ti placa si sa-ti fie de foloswinking

| sloimi a răspuns:

Incearca sa fii Lady Gaga! Adica sa te doara la patina de ceea ce crede lumea despre tine,tu sa te simti bine si sa-ti atingi scopurile. Eu de exemplu, as pune status de genul:" Neinteresata de baieti, lesbi convinsa." O sa mearga tongue

| mihaela_3119 a răspuns:

Poti spune ca esti intr-o relatie serioasa asa baietii te-ar dori mai mult cred la mine a functionat daca consideri ca ti-am fost de folos da funda

| andreea590 a răspuns:

Il poti enerva de multe ori si asta ar insemna ceva va stii ca-l iubesti cu adevarat nu ai nevoie de status ca sa-ti exprimi sentimentele

| andreea590 a răspuns:

Sa nu mai puneti intrebari despre scoala ca noi nu va ajutam