| Rapunzell a întrebat:

Chiar daca nu este recomandat sa procedam asa, pentru ca este extrem de periculos si ne poate costa viata, va intreb: Care sunt cele trei obiecte pe care ati incerca sa le salvati din propria casa, in timpul unui incendiu?

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

De unde si pana unde ti-a venit asa o idee? raised eyebrows

| Birjaru a răspuns:

Actele de proprietate/identitate, banii/cardul, haine de afara

| DreamingAloud a răspuns:

Cand eram mai mica si eu imi puneam astfel de intrebari. Acum ca mi-ai readus aminte in cazul in care as mai putea lua ceva, cred ca ar fi telefonul, 2-3 haine (care le mai innimeresc) si banii (daca ii mai gasesc). Acum, bineinteles ca nu imi doresc sa se intample asa ceva, dar mi s-a parut interesanta intrebarea ta.