| anonim_4396 a întrebat:

Chiar există femei care nu se epilează iarna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masochistă? Eu? Chiar deloc.Nu-mi place să mă epilez, îmi place rezultatul de după epilare, este o diferenţă.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parul pubian are rol de protectie impotriva unor bacteri si tine de caldura, asta e rolul lui natural si da sunt multe care nu se eplieaza, le interzice religia, societatea, numai vb ca la ovulatie se elibereaza cv in parul ala care atrage barbati, feromoni

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Se simte oribil și te iriți de la el

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si noi barbati la fel, dar cu ceara ai incercat? sunt si creme care aplicate parul cade singur

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Durerea e la fel?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Depinde de fiecare, unii au toleranta mai mare la durere

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Există

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Există femei care nu se epilează nici vara.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am văzut eu.
Una avea stufăraie la subraţ, iar alta mărar de 1 metru pe picioare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

*gif cu Paris Hilton scarbita*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Când ţi-am văzut întrebarea, direct imaginile astea mi-au venit în minte.Nu cred că o să le uit vreodată. sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îmi pare rău că te-am făcut să retrăiești trauma sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E ok, o să trec peste.Bine că nu mâncam, era mai rău atunci. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce masochista.te epileazi de plăcere

sau sa nu ii fie scârbă prietenului? laughing

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

In Franta, Italia, Germania este ceva normal sa vezi la plaja par la subrat, pe picioare si la pasarica...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Masochistă? Eu? Chiar deloc.Nu-mi place să mă epilez, îmi place rezultatul de după epilare, este o diferenţă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da alea care nu or vazut o p. in viața lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca exista

Răspuns utilizator avertizat