| anonim_4396 a întrebat:

Cica putem raporta intrebarile cu "continut obscen/ilegal". Ok, am inteles cum e cu continutul obscen, da' care-i treaba cu continutul ilegal? Sa ma lumineze cineva cu niscaiva exemple de continut ilegal (in afara de codurile, parolele si programele secrete ale CIA, FBI, NASA, pe alea le am deja).

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Substanţe halucinogene, spart parole, descărcat materiale de pe net...cam astea ar fi... aa, şi cele cu vreau fundiţă!

| Ea12345 a răspuns:

Probail ca raspunsurile trebuie sa fie in conformitate cu prevederile din Constitutia Romaniei, pentru a nu infaptui vreo infractiune si a nu ajunge-online, categoric- la racoare :-s
Asa ca, mare grija! Raluca e cu ochii pe noi devil

| Brigitta a răspuns:

Pai ilegal ar trebui sa fie alea cu "dau/vreau fundoaca" happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu sa stiu, BASE e cuvint obscen?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca as vrea sa-mi explice Raluca aici, dar vreau exemple concrete big grin