| Elena1234456 a întrebat:

De ce imi sunt refuzate intrebarile cu motivul "continut obscen-ilegal" cand eu am intrebat ceva despre orasul Galati (relief si industrie)?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

A votat cineva întrebarea stupid, aiurea, când nu trebuia. Ai nevoie, nu ştiu ce nu înţeleg. Mă rog, cu raportatul să zicem că sunt de acord ( nu în totalitate ), dar nu pe degeaba, aşa.

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Poate cineva a crezut ca este temo poate chiar era laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da draga intrebarea era cam asa am o tema despre orasul galati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Industrie? predomina, siderurgia. in cadere libera.alte firme cu profil de comercializare, a produselor, din tabla, profile, mat. de constructie. ceva industrie usoara, cu robi in loc de salariati si cu excroci in loc de patroni.relief? frumos.intre ape, dunare, siret, brates, prut, si cateva balti mari. padure putina.si beton si asfalt la greu.