| SimpleMeSimpleYou a întrebat:

Cine a auzit de Hollywood Undead?
Vreau sa ma linistesc stiind ca macar un om normal asculta muzica normala in tara asta -_-

Răspuns Câştigător
| HiokoRO a răspuns:

Eu happy chiar ii plac si ii ascult cu cea mai mare placere!
Ma bucur ca sunt oameni de genul asta pe aici happy

| Lady21 a răspuns (pentru HiokoRO):

Si mie imi place sa ascult HU e superba trupa e preferata mea...ma bucur ca sunt oamenii cu gusturi bune aici happy

8 răspunsuri:
| DracoMalfoy a răspuns:

Desigur ca am auzit laughing... I mean, am ascultat cateva melodii de la persoane care asculta. Nu-s raiwinking.

| KristalPop a răspuns:

Rahatul ăla e muzică?! N-aş prea crede.

| Lady21 a răspuns (pentru KristalPop):

Rahat esti tu happy

| KristalPop a răspuns (pentru Lady21):

Minţi.

| Lady21 a răspuns (pentru KristalPop):

Ba nu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit eu acum. Cred ca te-ai mai linistit deja. Nu mai stau in Romania, dar sper ca nu e grav.

| Lady21 a răspuns:

E cea mai tare trupa din secolul nostru! Asta e muzica de calitate nu chestii din astea romanesti care suna ca naiba! HU4L!