| claudiaclau a întrebat:

Cine a castigat la >Burlacita? si spuneti-mi va rog cand da reluare ca nu am putut sa ma uitcrying Fundaa! scuze de categorietongue

Răspuns Câştigător
| Nuri1 a răspuns:

Buna! Nu a castigat nimeni din cei doi la burlacita, ea a preferat sa se intoarca la marea ei iubire Adrian Cristea. Poti vizualiza finala chiar aici.Vizionare placuta! http://www.emisiunionline.info/2035-burlacita-finala/ :*

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Ce tampenielaughing) Cea mai prefacuta si increzuta persoana.Bianca Dragusanu e doar o alta panarama promovata de alte persoane publice, gen Botezatu sau Cristea.Eu sincer il sustineam pe scafandru, era cel mai carismatic.laughing

| BubuDx a răspuns:

Din pacate Bianca nu a ales pe nimeni, inima ei nu simta nimic pentru. cei doi xD

| inger02 a răspuns:

Nu a castigat niciunul nu a ales pe nimeni a zis ca nu sunt compatibili si ia este indragostita de altcinevawinking

| izabelageorgiana a răspuns:

Nu a castigat nimeni dar daca vrei sa vezi este reluare maine la doua dupa-amiaza.

| claudiaclau explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri! dar numai 1 funda am putut da, si aceea lui Nuri1 pentru ca mi-a dat un link unde pot vizualiza reluare.in privinta Biancai Dragusanu stiu si eu ca e o prefacuta, o falsa si eram sigura ca nu alege pe nimeni...doar era logic ca nu o sa stea ea cu niste oameni simpli...ea vrea unu ca Botezatu.cu bani.Multumesc la toti! :*

| buzulina a răspuns:

Nu a castigat numeni.Reluare a fost azi 02.09. 2011 inainte de mireasa pentru fiul meu.