| fatha15 a întrebat:

Imi spuneti si mie cine a castigat la burlacita si ce sa mai intamplat hai plzz fundoi!

Răspuns Câştigător
| xUrsuletz a răspuns:

Uite un site de unde poti afla ce s.a intamplat in ultimul episod;)
http://www.mondonews.ro/......40964.html

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Burlăciţa a rămas burlăciţă. Ea a considerat că niciunul dintre cei 2 pretendenţi nu i se potrivea, aşa că nu a dat trandafirul nimănui.Sincer bănuiam eu că va fi un final de genul ăsta.winking

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu a castigat nimeni Nu a vrut sa aleaga pe niciunu`l, deoarece nu`i sunt pe masura (financiar) : )