| AnneBre a întrebat:

Cine a castigat la Burlacul sezonul 2?big grin nu am apucat sa vad ultimul episod:p

Răspuns Câştigător
| iliii03 a răspuns:

In finala erau Cezara si Anca, dar Eduard o iubea pe Anne, si Anne pe el. Catalin a incercat sa ii faca pe plac burlacului, asa ca a adus-o pe Anne la Monaco. Au ramas impreuna... love struck
Oricum Anne era cea mai draguta love strucklove strucklove struck

8 răspunsuri:
| andra97 a răspuns:

Anamaria Savu cu Edward Strohlenhappy

| sorinsam1995 a răspuns:

Ana maria!

| glamour a răspuns:

P)ai eduard nu a dat trandafirul nimanui si i-a spus lui bote ca el o iubeste pe Ana-Maria, bote a chemat-o pe Ana la Monte Carlo si a ramas impreuna cu Eduard, deci Anne a castigat inima burlacului.

| LittleMilka a răspuns:

Din cele care au ramas in finala, Edward nu sa ales pe niciuna. A ramas cu Ana Maria. happy

| emma12341 a răspuns:

Anne ...sau Ana Maria
P.S. nu stiu cum o cheama...happybig grin

| DeeaIst a răspuns:

Ana Maria Savu:d

| Andrada_2595 a răspuns:

Anne a castigat si Catalin Botezatu a dorit sa-i faca pe plac burlacului asa ca a chemat-o pe Anne la Monaco. Si ca sa iti dau mai multe informatii Anne il placea pe Edward si el pe ea. Dar poti sa intri pe Google si scrii Antena 1 webcast si o sa-ti dea toate episoadele. Eu acolo intru cand pierd episoade si emisiuni si e de ajutor deci sper ca ti-am fost de ajutor

| Elenaa_4940 a răspuns:

Ana Maria