| anonim_4396 a întrebat:

Cine a fost de 1 MAI la strand, cum a fost apa? De acum incolo vor fi deschise toate strandurile?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Opţiunea ştrandului a fost supusă la vot, dar dorind mai multă libertate am ales cu toţii un spaţiu mai deschis.
Am fost la pădure împreună cu prietenii. Chitara unuia dintre ei ne-a încântat auzul, aromele grătarului ne-au făcut să uităm de cura de slăbire, iar culoarea şi savoarea vinului adus din oltenia ne-a făcut să părem în ochii celorlaţi mai buni, mai frumoşi şi uneori mai nebuni.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

La ştrand nu ştiu, dar pot să îţi spun cum a fost la marebig grin.

| pwp a răspuns:

Eu am fost la strand. dar acum strandul de la mine din oras s-a inchis, ca s-a ridicat Dunarea.

| paramore a răspuns:

Buna, eu nu am fost la strand, de fapt nu am fost nicaieri, sunt in strainatate si nu am sarbatorit nicicum...sad

| claudiea79 a răspuns:

Daca mergi la strand sa iti iei crema de protectie mai mare de 50. sint foarte multe raze ultra violete periculoase pentru piele. poti face cancer de piele. eu nu mai stau la soare de la 13 ani cind nu am dormit 2 saptaminii dupa ce m-am ars dupa ce am fost la strand. acum am 32. urasc soarele. este 37 de grade. mor de cald. se imi trebuie soare? fratele meu a fost la strand sa bronzat. dar se plateste intrarea; sucul; totul. nu vreau sa ma duc sa dau banii aiurea sa ma prajesc ca o cheftea la soare

| comansorin a răspuns:

Apa e superba (cel putin in Buzau) vor sa instaleze filtre si sa puna dusuri cu care sa ne spalam inainte de intrarea in apa si poate pun si sapunuri cel putin aici e fain.