| Denisa10_9542 a întrebat:

Cine a fost idolul momentului inainte de Selena Gomez si Justin Biber?

Răspuns Câştigător
| yogeo12 a răspuns:

Pai Miley Cyrus aa fost printesa Disney inaintea Selenei plus ca muzica ei ee mult mai cunoscuta deca al lui Justin Bieber plus ca mai ee cunoscuta drept Hannah Montana

10 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Miley Cyrus!
Tin minte ca pe site majoritatea intrebarilor ii erau dedicate. Nu o cunosc, nu am nimic cu ea, dar datorita fanilor ei a adus la disperare multe persoane de pe site.
Inteleg ca marea majoritate a persoanelor care au ca idol acesti tineri au varsta medie cuprinsa intre 10 - 14 ani dar totusi, ceea ce ma uimeste pe mine este insistenta lor. Cred atat de mult in aceste persoane, pe care la urma urmei nici macar nu le cunosc, incat sunt dispusi sa se certe cu toti cei care nu impartasesc aceeasi idee.

| thegreatgatsby a răspuns:

" Miley Cyrus e mult mai cunoscuta in cariera muzicala decat Justin B. "
"Muzica lui Miley a fost mai cunoscuta "

Pai ba fratilor, asta pentru ca Miley a fost acolo sus timp de 4 ani. ( 2006-2010 ). D'asta ziceti voi ca in 2010 muzica ei era mai cunoscuta decat a lui Justin.
Justin si-a lansat primul album in 2009, de abia. Si urmatoarele doua in 2010.

Totusi, Justin e mai popular la un an jumate de cand si-a inceput oficial cariera decat Miley la un an jumate.

| Neah a răspuns:

YUK! Cand au fost ei idolii mei, f"uck them

| Bojthe a răspuns:

Hannaah montata/ miley cyrus iar vedeta masculina Jonas Brothers

| princessOfcaraibe a răspuns:

Miley cyrus

| iulia7621 a răspuns:

Daca te referi la "My idol"Miley Cyrus a fost

| lila_7629 a răspuns:

Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Miley Cyrus, ea a foast printesa Disney inaintea Selenei, si a fost mult mai cunoascuta in cariera muzicala decat Justin B.

Numai bine!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ximena michael jackson a fodt inaintea lui selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost cineva!tongue