| 9089 a întrebat:

Sti daca justin biber e cu selena gomez?

Răspuns Câştigător
| RockForever99 a răspuns:

Raspunsul este DA! http://www.mtv.ro/......lerie-foto

22 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Și cu ce te ajută să știi asta?
Puțin ne pasă.
Baftă

| forever4you a răspuns:

Asa am auzit, dar nu stiu ce este in capul ei, ea are 18 ani si gayu` ala are 16 abialaughingMa rog ea stie ce vede la Biberon

| pwp a răspuns:

Stie o lume intrega!
da, selena si justin sunt impreuna!

| sweettyyyy a răspuns:

Nu stiu, mai multi spun ca da, unii spun ca nu. Dar eu vreau sa cred ca nu-s impreuna!straight face

| raluca0306 a răspuns:

Este cu ea.

| Vulvatron a răspuns:

Selena gomez e lesbiana? :O

| AnaGrecu a răspuns:

Raspunsul este DA! http://www.mtv.ro/......lerie-foto

| ClaraConstiantin a răspuns:

Sunt impreuna din luna noiembrie 2o1owinking

| Stefania_8197 a răspuns:

Nu pricep ce conteaza daca e cu selena sau nu, sau cu o alta fata.
Iar astia care va spuneti fani, gen JustinLove. Fanii sunt cei care apreciaza si se indragostesc de muzica unui artist, nu de cum arata el straight face. De asemenea, fanii adevarati ar trebui sa-i doreasca toata fericirea din lume respectivului artist. daca el este fericit cu selena care este problema? Are 16 ani! Toti adolescenti sunt fericiti cand se indragostesc. Serios, nu va inteleg. straight face Voi de fapt vreti sa fie singur si nefericit ca sa fiti voi fericite ca nu-l atinge nici una. ( asta e comportament de om paranoic, gelos si absurd, in niciun caz de fan adevarat).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
dar as vrea afli spune
ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu justin biber bu mai e cu selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu doar ca a fost dar nu stiu daca s-au impacat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este am vazut pe youtube ca a cantat un cantec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur dar asa se pare oricum nu ma deranjeaza deoarece eu si justin suntem BFF asa ca dupa cate mi-a spus nu sunt dar siar dori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e si praf a incercat sa cante rap si dupa parerea mea e praf.

| OHmyGosh a răspuns:

Sunt impreuna, dalove struck.Si le sta super.

| r0xyna a răspuns:

Da.nu vezi sh uh cate barfe is... da inca nu si-au facut relatia publicatongue

| andreea22andreea a răspuns:

Da este cu ea de o luna cam asa! funda?

| Ingerashul_2711 a răspuns:

Da e cu ea tongue

| crinutzza14 a răspuns:

DA, sunt in preuna. Si Selena gomez este si insarcinata...laughinglaughinglaughing

| principessa97 a răspuns:

Cel mai important este ca se iubesc si in dragoste virsta cam nu conteaza si dupa cum am auzit selena este insaracinata de la justin bafta lor si sa fie fericititongue

| sel_9104 a răspuns:

Pai ei ascund asat dar nu pre pare ca nu sunt iubiti.IES DESTUL DE DES si.sun t impreuna sigur...happy