| eeeeeeeeee a întrebat:

Cine a mai citit evanghelia dupa satana-patrick graham?

7 răspunsuri:
| littlesunshine a răspuns:

Eu am citit-o. Mi s-a parut super interesanta povestea... iti pune imaginatia pe roate.

| crizantema a răspuns:

Doamne apara-ne! S-a scris asa ceva? Oare pe net a aparut? Ai cumva un link?

| eeeeeeeeee explică:

Da, nu e asa interesanta cum ma asteptam sa fie, dar nici de aruncat nu e!

| eeeeeeeeee explică:

Dadusem peste un site, dar nu erau decat cateva fragmente. e un roman, nu e o evanghelie propriu-zisa!

| soseta ucigasa a răspuns:

Interesanta carte, din pacate nu mi-a placut finalul. I hate happy endings...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, tocmai la asta lucrez, insa mi se pare tare comerciala si cred ca lacrimez ca Basescu, doar ca nu dupa Stolo, ci dupa bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, iata ca tanarul habotnic Gregory, desi nu stie despre ce discutam, isi permite sa ne dea stupid, impreuna cu "amicii" lui! Dragul meu, daca vrei sa intervii in discutie, esti liber s-o faci, nu te lasa macinat de frustrari!