| eeeeeeeeee a întrebat:

Unde pot gasi pe net, in intregime, evanghelia dupa satana?

15 răspunsuri:
| oz a răspuns:

A lu' satana?
stai sa ii dau un telefon sa vad daca mai are vreo' una...

| oz a răspuns:

Citeste Divina Comedie de Alighieri...

| costyn162 a răspuns:

Din cate stiu este o parodie a bibiliei, sunt stranse materiale care denigreaza prin tot felul de idei absurde evenimentele povestite in biblie... Daca nu cer prea mult, as dori sa te intreb de ce o vrei?

| eeeeeeeeee explică:

Pentru cultura mea generala, costine.am vazut si eu cartea in librarii, dar e intre 60 si 75 de lei, ori eu nu prea sunt ruda cu becali.

| rozalia25 a răspuns:

Pe net nu cred ca e, doar in librarii... si e o carte ( un roman pentru cei care nu stiu).

| Sabwy a răspuns:

Suna la nr de telefon 2222 sau 6666

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa-l gasesc numai pe satana, ca apoi il pun sa-mi povesteasca evanghelia.stii cumva unde il gasesc? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pie-i drace...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.librariabucuresti.com/Carti-Evanghelia_dupa_Satana-5767.htm
Pe net nu o gasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita'te intr'o oglinda si ai sa gasesti ce vrei iar dupa asta, da'te cu capul de ea ca sa mantuiesti lumea de inca un prost inutil... succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici citeste tot ce vrei cartea e super...http://www.nemira.ro/blog/evanghelia-dupa-satana-preview

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti interesat de asa ceva, poate esti interesat si de Biblia hazlie, de Leo Taxil, 1897.

| radu02008 a răspuns:

In primul rand de ce va bateti joc de intrebarea lui? Voi rade-ti de o carte care nici macar nu ati citit-o sau nici nu ati auzit-o.Voi auzind titlul veti spune ca este blasfemie dar nu este asa.Inainte sa judecati uitati-va la un preview al carti.Eeeeeeeeeeee sper ca ai gasit cartea dar cel mai bine ar fi fost sa o cumperi.Stiti cum se spune nu judeci o carte dupa coperta! Respect si stima.

| Faier_James_1993 a răspuns:

Am primit chiar ieri de la o babă o carte "Evanghelia dupa satana" de Patrick Graham! Am aruncato dupa ce a aflat mama ce dețin! laughing))

| Drăguş_Teodora-Andreea_1998 a răspuns:

Normal ca frustratii incep sa comenteze. Ati citit cartea sa vedeti ce e de ea?