| elena_1812 a întrebat:

Cine a nascut sau va naste de craciun, sau daca v-ati nascut de craciun? considerati ca ati avut noroc cei nascuti in ziua aceeea?

1 răspuns:
| theea_5574 a răspuns:

Sunt nascuta pe 24 decembriehappy seara. undeva in jurul orei de 8 jumbig grin
si sincer.viata mea e bunahappy nu am probleme prea mari...am mereu parte de surpize[in sensul bun]
e ok sa stii ca esti nascuta in ajunul craciunuluihappy
si faza cu norocul...cam da.mai mereu scap nepedepsita cand fac vreo tampenie.[belea cade mereu pe ceilalti]
nu imi lipseste mai nimic
parintii ma iubsc enorm
cu sora mai mare ma inteleg super bine
happy
e chiar fainwinking :*