| elena a întrebat:

Cine a vazut aseara la ora 20.30 pe PrimaTv emisiunea Hipnoza, vreau sa va cunosc parerea, credeti ca ce se intampla acolo este real sau trucat?

Răspuns Câştigător
| speranza24 a răspuns:

Nu am vazut emisiunea, dar pot sa-ti spun ca, sunt persoane care fac lucruri si au nivel de cunostinta foarte avansata, care intrec imaginatia, se spune ca...REALITATEA depaseste cu mult fantascienza, e foarte adevarata, aceasta afirmatie, acum depinde si de cum, vezi tu lucrurile.

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Vrajeli oh go onlaughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Am vazut emisiunea, ce se întampla acolo e trucat.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Trucaj, madam
PS: ti-am trimis un mesaj in privat. Ai primit?

| marry a răspuns:

E regizata cu siguranta...

| Dorinel a răspuns:

Sincer poate sa fie si hipnoza dar cum la tv se dau numai 100% emisiuni regizate si fake-uri sincer nu prea cred ca e adevarat...

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

In primul rand mi se pare o porcarie...In al doilea rand sunt sigur ca este regizata.PrimaTv facea emisiuni destul de bune, acum s-a dat pe tampenii...

| 4LeafCloves a răspuns:

Nu m-as uita la o asa emisiune. E total aiurea...

| BuMeRaNg a răspuns:

Si eu m-am uitat aseara...super tare emisiunea dar...cred ca nu totul a fost real...nu stiu...tongue

| dracky a răspuns:

Slabe sanse sa fie adevarata treaba desi cred in hipnoza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste o luna de zile nu ai mai vezi pe la tv, mai ales ca hipnotizatorul e actor, nici o scoala de actorie nu te invata hipnoza, si daca tot era actor putea sa aduca niste colegi cu experienta nu niste amatori straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e facatura100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar facatura, in momentul in care ii spune sa doarma uneia, aia inchide ochii dupa care se asaza in scaun comod se misca de cateva ori fara ca cineva sa-i spuna asta, in momentul in care realizatorul le-a spus sa faca ca maimuta unii se scarpinau intre ei fara sa le spuna realizatorul asta, cand dormi nu stii ca mai este cineva langa tine alta maimuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin hipnoza se pot face lucruri uimitoare, insa ce e in emisiunea asta e 100 % trucat.parerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca se dau emisiuni din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o escrocherie.prima da un nr.de tel.la care ti se spue ca este necesar sa ai o intilnire prealabila cu Marele NEmaestru de hipnoza, lacare se face o simpla inductie.curiosi vin cam 25-30pers.la final pleaca 25 care nu au fost hipnotizati ca nu e in stare NEmaestrul iar ceilalti 5-7 fac pe mascaricii la tv.contra unor sume mici de bani.am spus adevarul eu am fost pers.am facut 400kmslatina-bucuresti si am plecat dezamagit. cine nu crede sa sune va fi prog.de o domnisoara de la prima pe la ora 16-17 si se va convinge, ar fi ceva ca o pers.sa se prefaca hipnotizata si sa ajunga duminica in direct la escrocheria-show si acola surpriza sa le spuna ca e o facatura. un maestru bun poate aduce in stare de transa hipnotica din10pers. 8, si el are insa o marja de nereusita.subliniez Maestru adevarat nu mascarici arogant.cu respect.doru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut fake!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Articol foarte bun despre hipnoza in Romania http://www.adevarul.ro/......67692.html

| justm3 a răspuns:

laughing) evident e trucata, k de altfel toate emisiunile. ca sa-ti dau my multe detalii.astia de pe la "tradati in dragoste" sau "test de fidelitate" si nu numai, angajeaza fete si baieti ca sa joace un scenariu si eu stiu si cu cati sunt platiti; -j.stai calma toate emisiunile de la noi sunt copiate de afara si regizatewinking

| IacobetCosmin a răspuns:

Daca doriti mai multe informatii despre hipnoza recreationala intrati pe http://hipnozarecreationala.blogspot.com, sunt acolo linkuri cu hipnoza de strada fara nici un fel de pregatire, nimic.