| LoveMusic a întrebat:

Cine a vizionat serialul "Cameleonii" de pe AcasaTv? Mie imi place mult :X Voua? [Astept pareri!]

Răspuns Câştigător
| ZuuZaaA a răspuns:

Daaa Daa, imi place :X...
Pacat ca nu o sa am timp sa ma uit mereu la el, adica o sa mai pierd cate un episod cand am meditatii.in fine, oricum e foarte nice filmul

96 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa mai traiaesc fara sa vad acest film... e viata mea:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult de tot st moarta dupa ulisescrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar tine mai mult ar fi super...este prea true filmul...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzitii nu stie nimeni daca pe,, cameleanii''ii inregistreaza cineva ca sa putem vedea si noi episoadele pierdute? E super tare telenovela ceva gen RBD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Alexandra, si daaaaaaaaa e super tare frate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo dora semeni foate bine cu solage

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu
este misto
belea tot neamul meu se uita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are melodiile filmului sa bage id asta crystynababycool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci serialul e zoooper, valentina e superba si se potriveste de minune cu sebastian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai tare telenovela! o iubesc love strucklove strucklove strucklove struck. as vrea sa tina mai mult 2-3 ore. ii iubesc pe VALENTINA, SEBASTIAN, SOL SI ULISSE. VOI? Ccare sunt actori vostri preferati? cel mai dragut baiat din film e ULISSE si cea mai frumoasa fata e VALENTINA si SOL.VA iubesc.papa PWP PWP PWP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tareeeeeeeeeeee! :X:X:X:X:X:X iubesc pe ulisse, sol, valentina, sebastian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il adoooooor e preferatul meu...defapt ar mai fi sin senos fai paradiso da sunt amandoua suuuuuuuuuper:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place super mult, dar pacat ca tine foarte putin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ulises il cheama Pee Wee...cine e interesat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si e super doar ca nu am putut sa il vad azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super. n-am pierdut niciun episod pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Sebastian, Valentina, Solange, Ulises, Pratricio, Bruno etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci... e prea frumosh :X Il ad0r; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai frumos film sa stiti ca toti actori din Cameleonii sunt super mistokisskisskisskisskiss:-P:-Psi as vrea si eu sa ma uit la toate episoadele dar nu pot finca trebuie sa ma duc la studio ca sunt intr-o desene misto sunt Demi Lovato si as vrea sa va uitati si pe disnei chenal la Soni si steluta ei norocoasa va rog uitati-va si va pup:*:*:*:*:*:*:*:*cine a pus aceasta intrebare ar merita un premiuwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos film cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt inebunita dupa patricio, pacat cu nu mai e combinat cu solange.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic, cel mai tare telenovela care poate exista, intrece chiar si rebelde, sunt FAN INRAIT PEE. cine are chef de vorba,, da-ti add fan_camaleones.va ast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da daaaaaaaaaa foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soooper serialul,,, place de mor,,,:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vizionez acest serial si il ador:X:X:X:X... mi-as dori sa dureze macar 3 ore...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac mult ii iubasy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plc de vrerisoarsa lu sol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super filmul il ador pe ulises!:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place tare mult
mai ales de ulises si solage din film, am vazut si,, rebelde'' a fost simpatic filmulkiss