| LoveMusic a întrebat:

Cine a vizionat serialul "Cameleonii" de pe AcasaTv? Mie imi place mult :X Voua? [Astept pareri!]

Răspuns Câştigător
| ZuuZaaA a răspuns:

Daaa Daa, imi place :X...
Pacat ca nu o sa am timp sa ma uit mereu la el, adica o sa mai pierd cate un episod cand am meditatii.in fine, oricum e foarte nice filmul

96 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deah si mie imi place la nebunie filmul...il adooor:*:*:*:*:*:*:*:**:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un film interesant.il ador pe Pee Wee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cea mai tare telenovela seamana cu''REBELDE''nu am pierdut niciun episod. Dar niciodata nu o sa fie ca ''REBELDE''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superba Telenovela:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost super tare si sper ca o sa-l mai dea pe acasa, te iubesc pee wee