| LoveMusic a întrebat:

Cine a vizionat serialul "Cameleonii" de pe AcasaTv? Mie imi place mult :X Voua? [Astept pareri!]

Răspuns Câştigător
| ZuuZaaA a răspuns:

Daaa Daa, imi place :X...
Pacat ca nu o sa am timp sa ma uit mereu la el, adica o sa mai pierd cate un episod cand am meditatii.in fine, oricum e foarte nice filmul

96 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pot spune cu mana pe inima ca am vazut 5 minute. E un serial pentru tineri, cu siguranta interesant.

| T30D0RA a răspuns:

Si mie imi place muuuult, dar pacat ca tine putin.

| LORY a răspuns:

Dap. E super love struck

| LoveMusic explică:

Eu am vazut si "Rebelde" si sunt hotarata sa urmaresc si "Cameleonii" happy

| LoveMusic explică:

Ulises - Pee Wee
Solange/Sol - Sherlyn
Sebastian - Alfonso Hererra
Valentina - Belinda

| madalinutza a răspuns:

Ii gen rebelde.
numa ca diferenta e ca cei doi is hotzi:-s
in rest ii ft fainbig grin:X
si eu ma uithappy

| Ioana22B a răspuns:

E foarte fain[:X], pacat ca nu o sa pot vedea fiecare episod pentru ca la ora aia imi fac temele, dar noroc ca vine acum vacanta[:X]Seamana putin cu Rebelde si imi place pentru ca a fost telenovela mea preferata[:X], si mai ales ca toata actiunea se petrece intr-o scoala[clasa]...cu elevi si personalitati fff difertie![:Xlove struck:X]

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Da ma uit.Imi place foarte mult.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat de curiozitate si este un film gen,, Rebelde``. Nu cred ca o sa-l urmaresc, dar mi se pare ceva frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un film foarte frumos, pentru tineri si chiar daca este gen Rebelde si nu este neaparat ceva nou, o sa incerc sa nu pierd din episoade pentru ca, vizionand acest film ma relaxez, dar as vrea sa tina macar doua episoade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'''e super cool filmu'''''ce bine ca avem ce va pe masurab fiindca am pierdut dona barbara dar acesta il depaseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu urmaresk filmul si nu e ca rebelde cum zic uniistraight facee chiar original serialuu si ulisse :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum il cheama in realitate pe ulsseas din cameleonii? plzzz daca stiti raspundeti :X pup pe toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place. E sooooper.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place foarte mult :X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E supper } il urmaresc dar nu tot timpul...nice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog spune`ti cum il cheama pe ulissesbatting eyelashes
si eu vreau sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il vizionez si imi place foarte mult...kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa:* e suuuuper tare telenovele... o urmaresc in fiecare zi...:*.:X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte frumos il urmaresc in fiecare zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul e super super super super tare! Si mie imi place de uli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super filmul o sa-l urmaresc mai mult ca sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit in fiecare zi e super.mai ales pentru ca il ador pe profu Jaramillo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place de toti actori mai ales de sol si i ulisses

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place la nebunie! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie imi plc mult.Sol si Uli se potrivesc de minune, dar si Valentina cu Sebastian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place "Camleonii" si am de gand sa urmaresc acest serial. Am pierdut un episod, dar l-am vazut a doua zi de dimineata la ora 09:15.