| Skylerx a întrebat:

Cine are cont pe OurWorld ii rog sa lase un raspuns aici (daca vor). Dau 100 sau cate funde vreti voi daca pe OurWorld imi trimiteti ceva din wishlist-ul meu. (de 15, 20 sau 25 gems) Va rog mult. Nu am mai jucat de mult, si daca vreti si imi dati un cadou dau si un cont sau doua de-ale mele (va puteti da gift-uri de pe ele, eu sunt falita sad).
Deci... cine vrea. Eu sunt de acord ca sa dau si (cine vrea) dau si un cont de TPU. Al meu, lol (nu asta, altul). Funda cine imi da sa ma anunte ca sa incep sa dau funde. Id meu: ralu_luv_me si contul meu de OurWorld: AllAboutMe x3. Dau datele conturilor prin mesaj privat, mai vorbim pe messenger cei care sunt intersati.
Nu raportati aceasta intrebare! Am mare nevoie de gift-uri pe OurWorld va si explic pe privat daca vreti. Fundaa

2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Hai ca iti trimit eu. Apropo sunt Uzumaki Naruto. happy

| alecx4music a răspuns:

Pai iti dau eu. Apropo, eu sunt Uzumaki Narut0 happy