| alessia a întrebat:

Cine are id-uri de vedete?(id-uri adevarate nu de copii care si-au facut id-ul cu numele vedetelor ca sa se dea mare).:*:*

Răspuns Câştigător
| justMe29 a răspuns:

Miley_destiney_cyrus love struck crede-ma ca e adevarat am vb cu ea la microfon si mi-a chiar si cantat

4 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Sa sti ca o pr de-a mea are id lu conecter dar nu il da
Nu vei gasi pentru ca vedetele nu isi fac id

| Skittles19 a răspuns:

Buna rwcsy

Parerea mea este ca vedetele nu isi publca ID-urile deoarece ar fi asaltati de feni innebuniti.

Pa, pa.

| justMe29 a răspuns:

A da si a -l translatorului lui miley...corneliacadinoiu...sper ca ti-am fost de ajutor. translatorul vb in romana si ii traduce lu miley in elgleza :d