| Monique_3125 a întrebat:

Cine are jocul Zumaa? va rog...ador jocu` ala...

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Trimite-mi id-ul tau si iti dau zuma si inca vreo 3 jocuri asemanatoare. S-ar putea sa-ti placa.

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am jucat si eu.Mamei mele ii place foarte mult jocul alawinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

@ubitzica-Si mama la fel laughing

| knnight a răspuns:

Si eu il am:p

| Monique_3125 explică:

Dada...monyk_friend@yahoo.com

Multumesc Ionut:*

| Monique_3125 explică:

Pai da Adina... dar pe asta l`am jucat si eu...si nu are tot ce are un joc Zuma Full Version...mersi oricum>big grin

| Monique_3125 explică:

Daraaa...iti multumesc mult, mult de tot... m`ai salvat...acum pot sta sh ma juca in pace jocul meu preferat...raman datoare...hug:*:*

| ubitzika a răspuns:

Si eu vreau jocul

| ubitzika a răspuns:

Mumoasa si mamei mele ii place cand se aseaza la pc nu mai pleaca 3 orelaughing

| ionut_1835 a răspuns:

Eu si pot sa til tim daca imi dai emailul tau