| anonim_4396 a întrebat:

Cine are tehnologia de a controla vremea?

5 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

De a controla vremea? Nu prea cred ca se poate.
Adica se poate dar e ilegal. De ex poti folosi azotat de argint sa spargi nori si sa provoci ploaie, au facut cativa asa dar cum am spus, nu e legal
Poate te referi la a prezice vremea. Poti merge la Administratia Nationala de meteorologie in Bucuresti sa vezi cum fac oamenii aia acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Furnicuta000):

Ma refer la antenele din alaska.

| LoveSleep a răspuns:

Busu.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Precum scrie userul de mai sus am citit ca si rusia poate controla vremea si usa si cica au si folosit, dar dovezi lipsesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eu am vazut ieri link asta dar acum imi da eroare. http://www.manwakeup.com/......-cerebral/
HTTP Error 404.0 - Not Found
The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
Most likely causes:
The directory or file specified does not exist on the Web server.
The URL contains a typographical error.
A custom filter or module, such as URLScan, restricts access to the file.
S-a mai intamplat sa intru pe site-uri si apoi dispareau. Pare ca cineva spioneaza si se ocupa. Avea ceva ieri ca desi am dezactivat la browser "traducere automata" continua sa mi-l traduca in engleza, a trebuit sa folosesc alt browser, acum imi apare aceeasi eroare pe ambele. Scrie locatia cica disk "D" si eu nu il am.
https://www.descopera.ro/......a-omenirii
https://www.austrocasa.ro/programul-haarp-acum-si-romania/