| Locaa a întrebat:

Cine ati vrea sa castige duelul la dansez pentru tine? Iuliana Luciu sau Dragos Bucurenci?

9 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Iuliana. deoarece cazul lui Grigore e mult mai grav decat al celeilalte perechi.imi place de toti, pacat ca in fiecare saptamana cate unul trebuie sa paraseasca acea competitie.

| liveincolors a răspuns:

Iuliana. Cred ca cazul lui Grigore e mai important.

| A_5617 a răspuns:

Iulianaaa\dancing

| Locaa explică:

A castigat Iuliana love struck

| laara a răspuns:

Iuliana

| Rallu_3508 a răspuns:

Iuliana Luciu.Cazul partenerului sau este mult mai grav. Cel putin asa cred eu.
P. S.:Si il are coregraf pe Bursucu'laughinghee hee

| cristina_7560 a răspuns:

Iuliana luciu:big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliana si Grigore, pentru ca Grigore are un caz deosebit... Dar dupa felul in care danseaza(mi-am dat seama saptamana trecuta)cel mai mult dintre toate perechile mi-au placut cum au dansat Dragos si Elena(mi-au placut extrem de mult stompul si ritualul lor). Deci dupa felul in care danseaza si dupa coregraf as tine ce Elena si Dragos, dupa caz cu Iuliana; care sigur castigahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliana luciu