| Steregoi a întrebat:

Cine baga intrigi intre Rusia+China si SUA+UE in afara de Diavol? Tensiunile s-au agravat si Rusia a decis să suspende, la rândul său, Tratatul Forţelor Nucleare Intermediare dupa SUA. Acum Rusia are unda verde de a se dezlantui si de a ataca politic si mai intens scutul antiracheta de la Deveselu. De ce nu a fost instalat scutul de la Deveselu la bulgari sau la greci pentru ca astfel ar fi fost mai aproape de Iran? In Romania politicienii se cearta care preiau puterea sau care pleaca si care raman intr-o economie din ce in ce mai slaba. Euro a ajuns in scurt timp de la peste 4.5 RON la 4.8 RON. Ce puteti spune?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un buncar ca vine apocalipsa si vin rusii si ne mananca

| Steregoi explică (pentru anonim_4396):

Tu ti-ai facut? sau ai fugit in vest?