| Oana_Rareș_1997 a întrebat:

Cine/ce este chaturbate?

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

E un site de videochat unde oricine poate vizualiza camerele web ale celor care fac videochat in mod gratis, fiind doar la alegerea celor care transmit daca vor sa fie vizionati de toata lumea sau nu. Deci e un site foarte permisiv iar cei care transmit sunt persoane private nu sunt angajatii chaturbate.

| Ane32 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Adică dacă eu fac videochat acolo am posibilitatea sa selectez sa fiu văzută gratis sau nu? Sau oricine este model acolo apare pe pagina în mod gratuit?