| Dana a întrebat:

Cine crede in Mos Craciun? fara glume proaste! funda

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Eu .

8 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Eu nu credbatting eyelashes

| mami a răspuns:

Nepotzelul meu, cine stie ce catastrofa va fi cand va afla ca de fapt mos craciuni exista doar in povesti iar cadourile le aduce christkind

| Deea9v3 a răspuns:

Lol ...Nu cred in Mosu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte credeam dar acum cred doar bebeii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu cred in...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mihaela sunt clasa a treia si am 9 ani si cred in mos craciun el vine tot timpul numai la copii cei cuminti daca ai fost cuminte va veni daca nu nu va veni

| catalinbanc a răspuns:

happy Eu am crezut cand eram mic pana am descoperit cadorui in dulap si m`am prins de smecherie big grin deci cred ca piticii de cativa ani mai cred in mos craciun happy