| gummy_4146 a întrebat:

Cine credeti ca e mai draguta, Selena sau Miley? funditawinkingwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| MrLentziu a răspuns:

Pai Selena se spune ca ii mai simpatica... iar Miley s-a prostit cu tot "crazy" asta...si nu poti sa zici ca Miley ii plina de caractere frumoase. Dar nici selena nu zic ca este o zeita dar are mai multe caractere frumoase ca si Mileybig grin!

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Dintre astea doua? Bunica...

| Rukhsandra a răspuns:

Sincer... niciunawinking

| JustMe a răspuns:

Clar Selena dupa parerea mea

| Abcfunny a răspuns:

Miley

| Daiana_1737 a răspuns:

Amandoua sunt frumoase!
Multe fete isi dores sa arate ca ele, sunt superbe!
Dar selena pare mai linistita, mai simpla, mai draguta, copilaroasa pe cand miley da numai exemple negative in ultimul timpsad
Selena credbig grin

| Dede_1899 a răspuns:

Mileyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e super tare pecand miley s-a drogat si a ajuns de rasul lumii

| roxana19 a răspuns:

Amandoua sunt dragute dar din punctul meu de vedere Selena o intrece pe Miley desi nu e atat de populara precum Miley!

| yulyapink a răspuns:

Selena e mult mai draguta decat miley...Miley e cam crazy, Selena pare mult mai copil decat e