| WhiteDeath a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige MasterChef?

5 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Daca ar fi dupa caracterul lor frumos, mi-ar placea sa castige Maria ( cea bruneta), Ana ( cea care este insarcinata) sau cel care are ferma, nu mai stiu cum il cheama. Dar mai trebuie sa vad ceva episoade ca sa imi dau seama cine merita cu adevarat. Oricum, sunt fericita ca a iesit Nicoleta din concurs. Este o prefacuta.

| morningstar a răspuns:

Tie cine ti-ar placea sa castige?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa castige Victor.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Am inteles ca s-a anuntat prin presa ca Aida Parascan va fi castigatoarea in acest sezon. Cat de adevarat este, habar nu am. Ne uitam in continuare la emisiune si aflam. happy