| Alinnnnnnnnnnn a întrebat:

Cine e acel,, Relu " din live-urile lui Katalin Talent?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tovarăș de a lui ce profita de el zic că profita fiindca ăla nu e retardat mintal pare a fi sănătos psihic. Din punctul meu de vedere nu exista prietenie cu interese comune

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ci doar interese comune *

| Alinnnnnnnnnnn explică (pentru anonim_4396):

Bine spus

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Un om.

| LPCTSTR a răspuns:

Cioara, cel mai probabil.
Circula acum cativa ani un clip c-o cioara croncanind o desinenta de "relu".

| ioan452 a răspuns:

Un prieten de-al lui care lucrează in Norvegia, și care sta la el când vine in România. Fata de Katalin talent pot spune ca Relu este destul de isteț și intelectual.

| r3lyan a răspuns:

Prietenul lui, dar mai destept decat el, care acum sta 5 ani la racoare.