| KiryuZero a întrebat:

Cine e de acord cu mine ca scoala e casa groazei?

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai degraba casa pitipoancelor virgine si obsedate de hi5!

| BRG a răspuns:

Depinde de școală eu acum fac un curs de masaj, și vreau să ți spun că e cel m ai mișto la școală.

| Dean1996 a răspuns:

Judecand dupa numele si avatarul tau, nu cred ca ai mai mult de 10 ani,dar iti voi raspunde.
Majoritatea considera scoala groaznica din cauza faptului ca e obositor sa inveti,si uni considera ca nici nu te ajuta la nimic(ceea ce este o gandire complet gresita). Scoala poate fi plictisitoare,obosiatoare,oribila,dar datorita ei ajungi ceva in viata,o persoana respectata(asta in cazul in care vrei sa faci o facultate.)
Observatie: Multi o considera asa,dar isi dau seama ca ii ajuta in viata si invata,terminand o facultate.
Multi o considera asa, nu invata, si nu ajung nimic in viata.

Succes.

| aly a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu tine.(nu inseamna ca sunt tocilar).
o zi buna!

| Adorable a răspuns:

Daca ti se pare "gasa groazei" de ce nu o parasesti? Abia cand vei ajunge la maturitate vei realiza ca scoala are un rol foarte important in viata omului!
Este dificil sa inveti uneori, dar merita pentru mai tarziu si te alegi cu multe cunostinte!

| Papusik a răspuns:

Mie nu mi se pare.

La scoala inveti ceva totusi.
Chiar daca iti da de scris, de invatat, dar dupa ce ai facut scoala ai retinut ceva

| Raptor a răspuns:

Generatia McDonalds loveste din nou straight face

| σяιgιηαℓ a răspuns:

1.dc e scoala graozei mah ca din ea inveti, doamne eswti chiar noob dc sa zici ca scoala e casa groazei dc nu nici ca tu esti enervant si de aia colegii nu te supota si de aia urasti tu scoala doamne da chiar esti noob

| lory_5863 a răspuns:

Toata lumea.

| RubyRob a răspuns:

Casa bantuita mai rau

| Silvia_7595 a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine!