| Danut3s20 a întrebat:

Cine e din calarasi si stie de unde pot cumpara spray pentru graffiti sau spray magic? aau macar un spray ma rog cu vopsea cum o filaughing ma rog cine e din cl si stie sa-mi spuna si fundabig grin

Răspuns Câştigător
| fsss a răspuns:

Fugi la un magazin de piese auto nu trebuie neaparat sa ai nu stiu ce tampeni. Cele mai bune sunt MONTANA speciala pentru graffity.la magazinul de piese auto la magazinele de materiale de constructi.Eu odata am luat spray-uri cu 3 lei /buc big grin

3 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Te poti duce la orice magazin cu materiale de constructii...
vei gasi multe culori, iar preturile variaza intre hmm... 6 lei si 15 lei...
Depinde de marime si de culoare big grin
Daca nu poti sa faci grafitti si cu markerul laughing ies faine, desii nu o sa iasa chiar fff mari... Nah, asta e laughing
Un prieten de'al meu, face grafitti cu nu stiu eu ce pliculete care le dizolva in apa laughing
Dar e de 10 ori mai simplu sa faci cu sprayul big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti comanda de pe net cauta urbanshop.ro acolo gasesti, sugerez montana e cel mai bun, iar in calarasi nu gasesti shop sa cumperi spray nu existahappy